Aktualności Aktualności

Kwatera myśliwska "Stary Tartak"

Zapraszamy do obejrzenia okolic kwatery i wnętrz budynku oraz wybranych elementów infrastruktury łowieckiej - WIRTUALNY SPACER.

 

 Kwatera myśliwska Stary Tartak zlokalizowana jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od miasta Lubartów oraz na północ od Lublina w przepięknych Lasach Kozłowieckich (Dł. geogr. 22° 31´ 47˝; Sz. geogr. 51° 23´ 56˝). Malownicze otoczenie kwatery myśliwskiej tworzą Kozłowiecki Park Krajobrazowy oraz rezerwat przyrody florystycznej "Kozie Góry". Miejscem szczególnie atrakcyjnym dla turystów jest oddalony o 8 km pałac Zamojskich w Kozłówce. Okolice kwatery poznawać można w czasie pieszych spacerów jak również wycieczek rowerowych. W 2013 roku utworzono nowoczesny parking leśny "Stary Tartak" (poczytaj w aktualnościach; galeria). Zwiedzanie umożliwiają  śródleśne drogi (wyremontowane w 2013 r.) oraz znaczna sieć oznakowanych tras rowerowych.

Otaczające lasy stanowią okolicę niezwykle bogatą w dziko żyjącą zwierzynę, w najbliższym otoczeniu można znaleźć stawy rybne, szkółkę leśną oraz przepiękne i malownicze krajobrazy. Wszystko to sprawia, że to śródleśne siedlisko stanowi bardzo ciekawą ofertę nie tylko dla myśliwych, ale także osób lubiących fotografię czy też cieszących się z leśnych spacerów.

Dom Myśliwski Stary Tartak to doskonałe miejsce do wypoczynku pośród leśnej kniei z dala od miejskiego zgiełku.

W obiekcie znajdują się wygodne pokoje gościnne - każdy z łazienką, w pełni wyposażona kuchnia, sala jadalna z kominkiem oraz pokój dzienny z TV i kominkiem do dyspozycji gości. Tuż przy budynku znajduje się miejsce na ognisko z dużą wiatą, murowanym grillem, parking niestrzeżony na 10 miejsc i miejscem na autokar oraz nowoczesny parking leśny dla rowerów.

Wszystkich żądnych wrażeń przyrodniczych, a zarazem ceniących sobie spokój i odosobnienie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego znakomitego siedliska!

 

Wyświetl większą mapę

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt przez sekretariat