Asset Publisher Asset Publisher

Sprzedaż bezpośrednia dziczyzny w Nadleśnictwie Lubartów

Nadleśnictwo Lubartów informuje, że na terenie Nadleśnictwa Lubartów funkcjonuje punkt sprzedaży bezpośredniej dziczyzny. Osoby chętne do zakupu dziczyzny pochodzącej z zarządzanych przez Nadleśnictwo Lubartów OHZ LP „Kozłówka” i „Rawityn” proszone są o zapoznanie z poniższą ofertą.

Wychodząc na przeciw klientom, którzy chcą skorzystać z najzdrowszego obecnie mięsa na rynku, Nadleśnictwo Lubartów rozpoczyna sprzedaż bezpośrednią tusz zwierzyny łownej, nieoskórowanej i bez podrobów.

DLACZEGO WARTO JEŚĆ DZICZYZNĘ?

Należy pamiętać, iż walory zdrowotne i smakowe dziczyzny wynikają głównie z diety dzikich zwierząt. Żywią się one roślinami, które oferuje im natura. A ona nie potrzebuje sztucznych nawozów ani pestycydów, żeby obdarować zwierzęta trawą, ziołami, owocami. Poza tym ich mięso jest wolne od antybiotyków i substancji chemicznych dodawanych do paszy. Niektórzy twierdzą, że na jej smak i walory odżywcze wpływa nie tylko dieta dzikich zwierząt, ale i fakt, że są szczęśliwe, bo żyją na swobodzie.

Proszę pamiętać, że jest to towar sprzedawany jest sezonowo, więc dostępność jest uzależniona od pory roku. Sprzedawane tusze zwierzyny pozyskiwane są na bieżąco w celu realizacji złożonych zamówień.

Dostępność dziczyzny w ciągu roku:

                       

 

Punkt sprzedaży bezpośredniej dziczyzny nadzorowany jest przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lubartowie oraz posiada weterynaryjny numer identyfikacyjny: 06085637

Sprzedaż bezpośrednia prowadzona jest w punkcie zlokalizowanym pod poniższym adresem (odbiór tusz):

Nadleśnictwo Lubartów

ul. Gen. Kleeberga 17

21-100 Lubartów

Szczegółowe informacji można uzyskań po numerami telefonu bądź adresem mailem:

  • Telefon kontaktowy do osoby zajmującej się sprzedażą bezpośrednią: 530 376 295 - Pan Piotr Węgrzyn (w dni robocze w godzinach 07:30 – 15:30)
  • Telefon do biura Nadleśnictwa Lubartów: (81) 855-23-14 (w dni robocze w godzinach 07:30 – 15:30)
  • E-mail : lubartow@lublin.lasy.gov.pl

 

Z dniem 01.09.2020r. został wprowadzony do stosowania w Punkcie Sprzedaży Bezpośredniej Dziczyzny w Nadleśnictwa Lubartów poniższy cennik tusz zwierzyny łownej:

Cena w PLN za 1 kg

Jeleń*

Daniel*

Sarna*

netto

11,49

11,28

22,00

brutto

11,49

11,28

22,00

 * cennik może ulegać zmianie, ze względu na rynkowe wahania cen dziczyzny oraz jej dostępność.

 

W przypadku chęci zakupu tuszy prosimy o składanie zamówień na załączonym do niniejszej oferty formularzu tj.Zgłoszenie zamówienia tuszy dziczyzny…”.

Realizacja zamówień odbywać się będzie według kolejności nadsyłanych zamówień i możliwości pozyskania zwierzyny w danym okresie czasu.

W związku z powyższym w przypadku dużej ilości zamówień, nie wszystkie nadsyłane zgłoszenia zakupu mogą zostać zrealizowane.

W załączniku do pobrania znajduję się druk wymagany do złożenia zamówienia.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów wyrobów z dziczyzny do skorzystania z naszej oferty!