Web Content Display Web Content Display

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Nadleśnictwo Lubartów!

 

Web Content Display Web Content Display

Zapraszamy do zwiedzania Nadleśnictwa nie wychodząc z domu!


Nadleśnictwo Lubartów serdecznie zaprasza na wędrówkę do naszej siedziby a także wielu miejsc związanych z przyrodą, edukacją oraz łowiectwem i turystyką nie wychodząc z domu!

Wirtualny spacer po Nadleśnictwie Lubartów to zupełnie nowe spojrzenie na obszary znajdujące się wokół nas. Panoramy sferyczne wykonane z wysokości 250 m nad Kwaterą Myśliwską Stary Tartak w lasach kozłowieckich oraz Kwaterą Myśliwską Rawityn pozwalają w zupełnie nowy sposób odkryć piękno terenów, z którymi na co dzień mamy do czynienia lecz oglądamy je z perspektywy jadącego samochodu, roweru czy idąc pieszo. Ponadto liczne odnośniki dają nam możliwość obejrzenia od środka takich miejsc jak: Kwatera Myśliwska Stary Tartak (sali kominkowa, pokoje gościnne, wiata przed budynkiem), w którym bez problemu wynajmując pokój można spędzić weekend w otoczeniu leśnej głuszy.

Projekt wirtualny spacer po Nadleśnictwie Lubartów to także znakomita okazja, by móc zobaczyć infrastrukturę łowiecką – ambonę oraz poletko łowieckie przy Starym Tartaku czy też spojrzeć jak wygląda ambona myśliwska „na łbie" od środka.

Poprzez sieć możemy także zajrzeć do biura Nadleśnictwa Lubartów i Sali konferencyjnej,„Leśnej klasy" przy nadleśnictwie a także spojrzeć na północną część miasta Lubartów z wieży przeciwpożarowej. Zwiedzić możemy także szkółkę leśną Stróżek, ścieżkę edukacyjną czy stanąć w bramie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.